6,033
edits
m (Bot: Adding it:Kricketina Carla) |
No edit summary |
||
Line 111: | Line 111: | ||
| Mélokrika Kelly | | Mélokrika Kelly | ||
| From ''Mélokrik'' (Kricketune) | | From ''Mélokrik'' (Kricketune) | ||
|- | |||
| Italian | |||
| Kricketina Carla | |||
| From ''Kricketune'' and her English name | |||
|- | |- | ||
| Korean | | Korean |
edits