29,836
edits
(→Trivia) |
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Trivia: Are edits betting lost or am I just losing it?) |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| Ludwig | | Ludwig | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| German | |||
| Kuro | |||
| From 黒 ''kuro'', "black." | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|} | |} |
edits