6,117
edits
m (r2.7.6) (Robot: Adding de:Lapidarian-Hochland) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| Italian | | Italian | ||
| Cime Diroccate | | Cime Diroccate | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Kamieniste wyżyny | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits