3,190
edits
(SwSh capitalization) |
|||
Line 116: | Line 116: | ||
| N/A | | N/A | ||
| [[File:GrassIC Masters.png|16px]] {{m|Razor Leaf}} → {{m|Max Overgrowth}}{{tt|*|Physical Attack}}<br>[[File:GrassIC Masters.png|16px]] {{m|Frenzy Plant}} → {{m|Max Overgrowth}}{{tt|*|Special Attack}} | | [[File:GrassIC Masters.png|16px]] {{m|Razor Leaf}} → {{m|Max Overgrowth}}{{tt|*|Physical Attack}}<br>[[File:GrassIC Masters.png|16px]] {{m|Frenzy Plant}} → {{m|Max Overgrowth}}{{tt|*|Special Attack}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:VSWallace New Year 2024 Masters.png|100px]]<br>{{mas|Wallace}} (New Year's 2024) | |||
| [[File:Masters0806.png|100px]]<br>{{p|Blacephalon}} | |||
| N/A | |||
| [[File:GhostIC Masters.png|16px]] {{m|Shadow Ball}} → {{m|Max Phantasm}}<br>[[File:FireIC Masters.png|16px]] {{m|Mind Blown}} → {{m|Max Flare}} | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:VSGloria Dojo Uniform Masters.png|100px]]<br>{{mas|Gloria}} (Dojo Uniform) | | [[File:VSGloria Dojo Uniform Masters.png|100px]]<br>{{mas|Gloria}} (Dojo Uniform) | ||
Line 206: | Line 211: | ||
| N/A | | N/A | ||
| [[File:SteelIC Masters.png|16px]] {{m|Metal Claw}} → {{m|Max Steelspike}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Swords Dance}} → {{m|Max Guard}} | | [[File:SteelIC Masters.png|16px]] {{m|Metal Claw}} → {{m|Max Steelspike}}<br>[[File:StatusIC.png|32px]] {{m|Swords Dance}} → {{m|Max Guard}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:VSRiley Masters.png|100px]]<br>{{mas|Riley}} | | [[File:VSRiley Masters.png|100px]]<br>{{mas|Riley}} |
edits