85
edits
(Undo revision 3551124 by TurtwigFan4848 (talk) One of four is not notable) Tag: Undo |
(→Names) |
||
Line 338: | Line 338: | ||
| Russian | | Russian | ||
| Эризу ''Erizu'' | | Эризу ''Erizu'' | ||
| Similar to her English name | |||
|- | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Areza | |||
| Similar to her English name | | Similar to her English name | ||
|} | |} |
edits