1,435
edits
m (→Description) |
(→Acquisition: Separate SwSh from SwShIoA, details) |
||
Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | | {{gameabbrev8|SwSh}} | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{stamina color}}|The Isle of Armor|IoA}}''' | |||
| [[Honeycalm Sea]] | | [[Honeycalm Sea]] | ||
| [[Cram-o-matic]] | | [[Cram-o-matic]] ({{t|Dragon}}: 72-80 points) | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits