6,113
edits
m (Bot: Adding es:Pueblo Joule) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| Energipoli | | Energipoli | ||
| From ''energia'', energy | | From ''energia'', energy | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Miasteczko Joule | |||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits