2,086
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Appearance) |
(→Names) |
||
Line 146: | Line 146: | ||
| 水木 ''Shuǐmù'' | | 水木 ''Shuǐmù'' | ||
| From the Japanese name 水木 ''Mizuki''. | | From the Japanese name 水木 ''Mizuki''. | ||
|- style="background: #FFF;" | |||
| Vietnamese | |||
| Mizuki | |||
| Same as Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits