16,779
edits
m (→Trivia) |
ElectAbuzzzz (talk | contribs) |
||
Line 159: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
|495 | |495 | ||
|{{MS| | |{{MS|495|Tsutarja (Pokémon)}} | ||
|{{p|Tsutarja}} | |{{p|Tsutarja}} | ||
|- | |- | ||
|496 | |496 | ||
|{{MS| | |{{MS|496|Janoby (Pokémon)}} | ||
|{{p|Janoby}} | |{{p|Janoby}} | ||
|- | |- | ||
|497 | |497 | ||
|{{MS| | |{{MS|497|Jaroda (Pokémon)}} | ||
|{{p|Jaroda}} | |{{p|Jaroda}} | ||
|- | |- | ||
|511 | |511 | ||
|{{MS| | |{{MS|511|Yanappu (Pokémon)}} | ||
|{{p|Yanappu}} | |{{p|Yanappu}} | ||
|- | |- | ||
|512 | |512 | ||
|{{MS| | |{{MS|512|Yanakki (Pokémon)}} | ||
|{{p|Yanakki}} | |{{p|Yanakki}} | ||
|- | |- | ||
|546 | |546 | ||
|{{MS| | |{{MS|546|Monmen (Pokémon)}} | ||
|{{p|Monmen}} | |{{p|Monmen}} | ||
|- | |- | ||
|547 | |547 | ||
|{{MS| | |{{MS|547|Erufuun (Pokémon)}} | ||
|{{p|Erufuun}} | |{{p|Erufuun}} | ||
|- | |- | ||
|548 | |548 | ||
|{{MS| | |{{MS|548|Churine (Pokémon)}} | ||
|{{p|Churine}} | |{{p|Churine}} | ||
|- | |- | ||
|549 | |549 | ||
|{{MS| | |{{MS|549|Doredia (Pokémon)}} | ||
|{{p|Doredia}} | |{{p|Doredia}} | ||
|- | |- | ||
|556 | |556 | ||
|{{MS| | |{{MS|556|Marakachi (Pokémon)}} | ||
|{{p|Marakachi}} | |{{p|Marakachi}} | ||
|} | |} | ||
Line 380: | Line 380: | ||
{{typetable|Grass}} | {{typetable|Grass}} | ||
{{typetable|Poison}} | {{typetable|Poison}} | ||
|- | |||
|597 | |||
|{{MS|597|Tesshido (Pokémon)}} | |||
|{{p|Tesshido}} | |||
{{typetable|Grass}} | |||
{{typetable|Steel}} | |||
|- | |||
|598 | |||
|{{MS|598|Nattoorei (Pokémon)}} | |||
|{{p|Nattoorei}} | |||
{{typetable|Grass}} | |||
{{typetable|Steel}} | |||
|- | |||
|640 | |||
|{{MS|640|Birijion (Pokémon)}} | |||
|{{p|Birijion}} | |||
{{typetable|Grass}} | |||
{{typetable|Fighting}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits