6,113
edits
Pale Prism (talk | contribs) mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| Dutch | | Dutch | ||
| Bos van Okoya | | Bos van Okoya | ||
| Same as Japanese and English name | |||
|- | |||
| Polish | |||
| Las Okoya | |||
| Same as Japanese and English name | | Same as Japanese and English name | ||
|- | |- |
edits