94
edits
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
(→Names) |
||
Line 70: | Line 70: | ||
| Russian | | Russian | ||
| Лес Окойя ''Les Okoya'' | | Лес Окойя ''Les Okoya'' | ||
| Same as Japanese and English name | |||
|- | |||
| Ukrainian | |||
| Ліс Окоя ''Lis Okoya'' | |||
| Same as Japanese and English name | | Same as Japanese and English name | ||
|} | |} |
edits