6,113
edits
m (Bot: Adding es:Ciudad Dahara) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Name origin: Added Polish) |
||
Line 70: | Line 70: | ||
| 荒漠市 ''Fōngmohk Síh'' | | 荒漠市 ''Fōngmohk Síh'' | ||
| From 荒漠 ''fōngmohk'', desert | | From 荒漠 ''fōngmohk'', desert | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Dahara | |||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits