6,117
edits
m (replaced: {{OBP|Black Belt|item}} → {{i|Black Belt}}, {{shopitem|Poké Ball|200}} → {{shopitem|Poké Ball (item)|200|5=Poké Ball|display=Poké Ball}}, removed: |display={{ball|Ultra}} (2)) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Name origin: Added Polish) |
||
Line 372: | Line 372: | ||
| 雪花市 ''Syutfā Síh'' | | 雪花市 ''Syutfā Síh'' | ||
| From 雪花 ''syutfā'', snowflakes. | | From 雪花 ''syutfā'', snowflakes. | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Icirrus | |||
| From its English name. | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits