19,576
edits
ArcToraphim (talk | contribs) mNo edit summary |
m (→Names) |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|Japanese | |Japanese | ||
|フウチ ''Fūchi'' | |フウチ ''Fūchi'' | ||
| | |From 風鳥座 ''Fūchō-za'', {{wp|Apus|Apus constellation}}. | ||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
|English | |English | ||
|Freddie | |Freddie | ||
|Similar to Japanese name. | |Similar to Japanese name. | ||
|- style="background: #FFF;" | |||
|French | |||
|Freddy | |||
|Similar to English name. | |||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
|German | |German | ||
|Finn | |Finn | ||
| | |Similar to Japanese name. | ||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
|Italian | |Italian |