1,974
edits
m (Bot: Adding fr:Dia) |
HoopsterJohn (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| Japanese | | Japanese | ||
| ディア ''Dia'' | | ディア ''Dia'' | ||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Spanish | |||
| Darío | |||
| | | | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits