9,564
edits
m (→Faculty) |
|||
Line 656: | Line 656: | ||
| style="background:#{{Scarlet color light}}; {{roundybottom|5px}}" |"'''{{color2|{{Scarlet color dark}}|Sidian|Onigiri}}'''" | | style="background:#{{Scarlet color light}}; {{roundybottom|5px}}" |"'''{{color2|{{Scarlet color dark}}|Sidian|Onigiri}}'''" | ||
| style="background:#{{Scarlet color light}}; {{roundybottom|5px}}" |"'''{{color2|{{Scarlet color dark}}|Coral|Sandwich}}'''" | | style="background:#{{Scarlet color light}}; {{roundybottom|5px}}" |"'''{{color2|{{Scarlet color dark}}|Coral|Sandwich}}'''" | ||
|- style="background:#eee;" | |||
| class="roundytop" style="overflow:hidden;" | [[File:Luka HZ053.png|x120px]] | |||
| class="roundytop" style="overflow:hidden;" | [[File:Rai.png|x120px]] | |||
| class="roundytop" style="overflow:hidden;" | [[File:Bocco.png|x120px]] | |||
| | |||
|- style="background:#{{Scarlet color light}};" | |||
| class="roundybottom" | [[Luka (HZ053)|Luka]] | |||
| class="roundybottom" | '''{{color2|{{Scarlet color dark}}|Rai}}''' | |||
| class="roundybottom" | '''{{color2|{{Scarlet color dark}}|Bocco}}''' | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits