13,788
edits
(→Passwords: numerical order) |
(→Europe) |
||
Line 193: | Line 193: | ||
| {{mcolor|SolarBeam}} | | {{mcolor|SolarBeam}} | ||
| 08040585 | | 08040585 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|006|Charizard}} | |||
| {{pcolor|Charizard}} | |||
| {{mcolor|Blast Burn}} | |||
| {{mcolor|Dragon Claw}} | |||
| 31682288 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|393|Piplup}} | | {{MSP|393|Piplup}} | ||
Line 216: | Line 222: | ||
| {{mcolor|Thunderbolt}} | | {{mcolor|Thunderbolt}} | ||
| {{mcolor|Coil}} | | {{mcolor|Coil}} | ||
| 50958047 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|635|Hydreigon}} | |||
| {{pcolor|Hydreigon}} | |||
| {{mcolor|Dark Pulse}} | |||
| {{mcolor|Draco Meteor}} | |||
| 50958047 | | 50958047 | ||
|} | |} |
edits