77,624
edits
(→Europe) |
(→Passwords: numerical order) |
||
Line 88: | Line 88: | ||
==Passwords== | ==Passwords== | ||
===Japanese=== | ===Japanese=== | ||
{| class="roundy | {| class="roundy" style="margin:auto; background: #fff; border: 5px solid #474f47" | ||
|- style="background:#263b67; color:#fff" | |- style="background:#263b67; color:#fff" | ||
! colspan=2 style="{{roundytl|5px}}" | Pokémon | ! colspan=2 style="{{roundytl|5px}}" | Pokémon | ||
Line 94: | Line 94: | ||
! style="{{roundytr|5px}}" | Password | ! style="{{roundytr|5px}}" | Password | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|001|Bulbasaur}} | ||
| {{ | | {{pcolor|Bulbasaur}} | ||
| {{mcolor|Razor Leaf}} | |||
| {{mcolor|SolarBeam}} | |||
| 74465213 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|006|Charizard}} | |||
| {{pcolor|Charizard}} | |||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 26495673 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|130s|Gyarados}} | ||
| {{pcolor| | | {{color2|000|Shiny Pokémon|Shiny}} {{pcolor|Gyarados}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 94839985 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|143|Snorlax}} | ||
| {{pcolor| | | {{pcolor|Snorlax}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 71098343 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|149|Dragonite}} | | {{MSP|149|Dragonite}} | ||
Line 113: | Line 119: | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| 11009560 | | 11009560 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|393|Piplup}} | | {{MSP|393|Piplup}} | ||
Line 124: | Line 125: | ||
| 19876976 | | 19876976 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|445|Garchomp}} | ||
| {{pcolor| | | {{color2|000|Shiny Pokémon|Shiny}} {{pcolor|Garchomp}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | |||
| 51830476 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|479|Rotom}} | |||
| {{pcolor|Rotom}} | |||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 27453665 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|495|Snivy}} | ||
| {{pcolor| | | {{color2|000|Shiny Pokémon|Shiny}} {{pcolor|Snivy}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 20448123 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|497|Serperior}} | ||
| {{pcolor| | | {{pcolor|Serperior}} | ||
| | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| {{mcolor| | | 10986334 | ||
| | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|501|Oshawott}} | | {{MSP|501|Oshawott}} | ||
Line 145: | Line 150: | ||
| 63664750 | | 63664750 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|503|Samurott}} | ||
| {{pcolor| | | {{pcolor|Samurott}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 10599899 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|571|Zoroark}} | ||
| {{pcolor| | | {{pcolor|Zoroark}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 13540269 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|604|Eelektross}} | ||
| {{pcolor| | | {{pcolor|Eelektross}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 28563923 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|609|Chandelure}} | ||
| | | {{pcolor|Chandelure}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 94720173 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|618|Stunfisk}} | ||
| | | {{pcolor|Stunfisk}} | ||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| | | 98993224 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| style="{{roundybl|5px}}" | {{MSP|635|Hydreigon}} | |||
| {{pcolor|Hydreigon}} | |||
| style="{{roundybl|5px}}" | {{MSP| | |||
| {{pcolor| | |||
| colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | | colspan=2 | {{mcolor|Unknown}} | ||
| style="{{roundybr|5px}}" | | | style="{{roundybr|5px}}" | 69283763 | ||
|} | |} | ||
===Europe=== | ===Europe=== | ||
{| class="roundy | {| class="roundy" style="margin:auto; background: #fff; border: 5px solid #474f47" | ||
|- style="background:#263b67; color: #fff" | |- style="background:#263b67; color: #fff" | ||
! colspan=2 style="{{roundytl|5px}}" | Pokémon | ! colspan=2 style="{{roundytl|5px}}" | Pokémon | ||
Line 193: | Line 193: | ||
| {{mcolor|SolarBeam}} | | {{mcolor|SolarBeam}} | ||
| 08040585 | | 08040585 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|393|Piplup}} | |||
| {{pcolor|Piplup}} | |||
| {{mcolor|Drill Peck}} | |||
| {{mcolor|Hydro Pump}} | |||
| 66972109 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| style="{{roundybl|5px}}" | {{MSP|503|Samurott}} | | style="{{roundybl|5px}}" | {{MSP|503|Samurott}} | ||
Line 205: | Line 211: | ||
| {{mcolor|Flamethrower}} | | {{mcolor|Flamethrower}} | ||
| 31682288 | | 31682288 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|604|Eelektross}} | | {{MSP|604|Eelektross}} |