74,057
edits
m (→Vaporeon: Hopefully this works) |
mNo edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Rare}} || 28/64 | | {{rar|Rare}} || 28/64 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|GB|Vaporeon|1}} || {{e|Water}} || 29 || {{rar|Uncommon}} || [[Mystery (GB1)]] || C18 | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{TCG ID|Skyridge|Vaporeon|H31}} || rowspan=2 | {{e|Water}} || rowspan=2 | - || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H || rowspan=2 | {{TCG|Skyridge}} || H31/144 | | rowspan=2 | {{TCG ID|Skyridge|Vaporeon|H31}} || rowspan=2 | {{e|Water}} || rowspan=2 | - || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H || rowspan=2 | {{TCG|Skyridge}} || H31/144 |