5,695
edits
mNo edit summary |
m (→Infernape LV.X) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Infernape LV.X|121}} || rowspan="2" | {{e|Fire}} || rowspan="2" | X || | | rowspan="2" | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Infernape LV.X|121}} || rowspan="2" | {{e|Fire}} || rowspan="2" | X || {{rar|Rare Holo LV.X}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 121/130 | ||
|- | |- | ||
| - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP10 | | - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP10 |