121,697
edits
Line 490: | Line 490: | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| May 9, 2024 | | May 9, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Plumeria|pokemonnum=0094|pokemon=Gengar}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| May 11, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits