127,797
edits
m (→Intro) |
|||
Line 485: | Line 485: | ||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | ||
| May 7, 2024 | | May 7, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Guzma|pokemonnum=0168|pokemon=Ariados}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| May 9, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits