121,976
edits
Line 495: | Line 495: | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| May 11, 2024 | | May 11, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Poppy|pokemonnum=0959|pokemon=Tinkaton}} | |||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Sprint|size=32px}} | |||
| May 16, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits