291
edits
(→Trivia) |
No edit summary |
||
Line 135: | Line 135: | ||
|2022 | |2022 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="{{roundybl|5px}};" | [[ | |[[Detective Pikachu Returns]] | ||
| | |Cinematic adventure | ||
| style="{{roundybr|5px}};" | | |2023 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| style="{{roundybl|5px}};" | [[Pokémon Legends: Z-A]] | |||
| Core series RPG | |||
| style="{{roundybr|5px}};" | 2025 | |||
|}<br clear="left"> | |}<br clear="left"> | ||
edits