121,742
edits
m (→Trivia) |
|||
Line 211: | Line 211: | ||
| N/A | | N/A | ||
| [[File:GhostIC Masters.png|16px]] {{m|Shadow Ball}} → {{m|Max Phantasm}}<br>[[File:FireIC Masters.png|16px]] {{m|Mind Blown}} → {{m|Max Flare}} | | [[File:GhostIC Masters.png|16px]] {{m|Shadow Ball}} → {{m|Max Phantasm}}<br>[[File:FireIC Masters.png|16px]] {{m|Mind Blown}} → {{m|Max Flare}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:VSRiley Masters.png|100px]]<br>{{mas|Riley}} | |||
| [[File:Masters0448.png|100px]]<br>{{TP|Riley|Lucario}} {{male}} | |||
| N/A | |||
| [[File:FightingIC Masters.png|16px]] {{m|Close Combat}} → {{m|Max Knuckle}}<br>[[File:SteelIC Masters.png|16px]] {{m|Iron Tail}} → {{m|Max Steelspike}} | |||
|} | |} | ||
edits