8,497
edits
(→List: adding HZ033) |
(→List: adding HZ034) |
||
Line 209: | Line 209: | ||
| {{OBP|Diana|Horizons}} and {{DL|Diana (Horizons)|Arcanine}} | | {{OBP|Diana|Horizons}} and {{DL|Diana (Horizons)|Arcanine}} | ||
| [[HZ033]] | | [[HZ033]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:HZ eyecatch 3.png|266px]] | |||
| [[Amethio]] and {{TP|Amethio|Ceruledge}} | |||
| [[File:HZ eyecatch 17.png|266px]] | |||
| [[Hamber]] and {{DL|Hamber|Dusknoir}} | |||
| [[HZ034]] | |||
|} | |} | ||