8,497
edits
(→List: adding HZ032) |
(→List: adding HZ033) |
||
Line 203: | Line 203: | ||
| [[Liko]] and {{an|Terapagos}} | | [[Liko]] and {{an|Terapagos}} | ||
| [[HZ032]] | | [[HZ032]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:HZ eyecatch 3.png|266px]] | |||
| [[Amethio]] and {{TP|Amethio|Ceruledge}} | |||
| [[File:HZ eyecatch 15.png|266px]] | |||
| {{OBP|Diana|Horizons}} and {{DL|Diana (Horizons)|Arcanine}} | |||
| [[HZ033]] | |||
|} | |} | ||