661
edits
m (Bot: Modifying es:Harry to es:Harry (Alola)) |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|en=[[Emily Jenness]] | |en=[[Emily Jenness]] | ||
|fi=Saara Lehtonen | |fi=Saara Lehtonen | ||
|fr_eu=Émilie Guillaume | |||
|pl=Filip Rogowski | |pl=Filip Rogowski | ||
|es_eu=Belén Rodríguez | |es_eu=Belén Rodríguez | ||
Line 27: | Line 28: | ||
| Harry | | Harry | ||
| Similar to Japanese name | | Similar to Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| French | |||
| Isaac | |||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits