5,383
edits
Oneofthosedf (talk | contribs) |
|||
Line 373: | Line 373: | ||
|- | |- | ||
| {{m|Fling}} || — || — || — || 56 || 56 || 56 || 56 || — || 59 || 56 || 043 | | {{m|Fling}} || — || — || — || 56 || 56 || 56 || 56 || — || 59 || 56 || 043 | ||
|- | |||
| {{m|Focus Punch}} || — || — || 01 || 01 || — || — || — || — || — || 01 || 192 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Giga Drain}} || — || 19 || 19 || 19 || — || — || — || — || 28 || 19 || 111 | | {{m|Giga Drain}} || — || 19 || 19 || 19 || — || — || — || — || 28 || 19 || 111 | ||
|- | |||
| {{m|Gyro Ball}} || — || — || — || 74 || 74 || 74 || 74 || — || — || 74 || 180 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Hail}} || — || — || 07 || 07 || 07 || 07 || 07 || — || 35 || 07 || — | | {{m|Hail}} || — || — || 07 || 07 || 07 || 07 || 07 || — || 35 || 07 || — | ||
Line 407: | Line 411: | ||
|- | |- | ||
| {{m|Retaliate}} || — || — || — || — || 67 || 67 || — || — || 79 || — || — | | {{m|Retaliate}} || — || — || — || — || 67 || 67 || — || — || 79 || — || — | ||
|- | |||
| {{m|Roar}} || — || 05 || 05 || 05 || 05 ||05 || 05 || — || — || 05 || 172 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Rock Slide}} || 48 || — || — || 80 || 80 || 80 || 80 || — || 22 || 80 || 086 | | {{m|Rock Slide}} || 48 || — || — || 80 || 80 || 80 || 80 || — || 22 || 80 || 086 | ||
Line 431: | Line 437: | ||
|- | |- | ||
| {{m|Sleep Talk}} || — || 35 || — || 82 || — || 88 || 88 || — || — || 82 || 070 | | {{m|Sleep Talk}} || — || 35 || — || 82 || — || 88 || 88 || — || — || 82 || 070 | ||
|- | |||
| {{m|Smack Down}} || — || — || — || — || 23 || 23 || 23 || — || — || — || 179 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Smart Strike}} || — || — || — || — || — || — || 67 || — || 96 || — || 053 | | {{m|Smart Strike}} || — || — || — || — || — || — || 67 || — || 96 || — || 053 | ||
Line 437: | Line 445: | ||
|- | |- | ||
| {{m|Snore}} || — || 13 || — || — || — || — || — || — || 24 || — || — | | {{m|Snore}} || — || 13 || — || — || — || — || — || — || 24 || — || — | ||
|- | |||
| {{m|Solar Blade}} || — || — || — || — || — || — || — || — || 12 || — || 190 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Stealth Rock}} || — || — || — || 76 || — || — || — || 56 || — || 76 || 116 | | {{m|Stealth Rock}} || — || — || — || 76 || — || — || — || 56 || — || 76 || 116 | ||
Line 467: | Line 477: | ||
|- | |- | ||
| {{m|Thunder Wave}} || 45 || — || — || 73 || 73 || 73 || 73 || 16 || 14 || 73 || 082 | | {{m|Thunder Wave}} || 45 || — || — || 73 || 73 || 73 || 73 || 16 || 14 || 73 || 082 | ||
|- | |||
| {{m|Toxic}} || 06 || 06 || 06 || 06 || 06 || 06 || 06 || 27 || — || 06 || 175 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Venoshock}} || — || — || — || — || 09 || 09 || 09 || — || 74 || — || 045 | | {{m|Venoshock}} || — || — || — || — || 09 || 09 || 09 || — || 74 || — || 045 | ||
Line 473: | Line 485: | ||
|- | |- | ||
| {{m|Waterfall}} || — || — || — || — || — || — || 98 || 25 || — || 99 || 077 | | {{m|Waterfall}} || — || — || — || — || — || — || 98 || 25 || — || 99 || 077 | ||
|- | |||
| {{m|Weather Ball}} || — || — || — || — || — || — || — || — || 46 || — || 193 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Work Up}} || — || — || — || — || 83 || — || 01 || — || — || 10 || — | | {{m|Work Up}} || — || — || — || — || 83 || — || 01 || — || — || 10 || — |
edits