46
edits
No edit summary |
m (→Release) |
||
Line 286: | Line 286: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="white-space:nowrap" | May 16, 2019 | | style="white-space:nowrap" | May 16, 2019 | ||
| {{pmin|Albania}}, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, {{pmin|Croatia}}, Cyprus, Guyana, Kazakhstan, Kosovo, Montenegro, {{pmin|New Zealand}}, {{pmin|North Macedonia}}, {{pmin|Russia}}, {{pmin|Serbia}}, Slovenia | | {{pmin|Albania}}, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, {{pmin|Croatia}}, Cyprus, Guyana, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Kosovo, Montenegro, Uzbekistan, {{pmin|New Zealand}}, {{pmin|North Macedonia}}, {{pmin|Russia}}, {{pmin|Serbia}}, Slovenia | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="white-space:nowrap" | May 17, 2019 | | style="white-space:nowrap" | May 17, 2019 | ||
Line 293: | Line 293: | ||
| style="white-space:nowrap" | May 31, 2019 | | style="white-space:nowrap" | May 31, 2019 | ||
| {{pmin|Poland}} | | {{pmin|Poland}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| style="white-space:nowrap" | June 6, 2019 | |||
| Moldova | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="white-space:nowrap" | June 7, 2019 | | style="white-space:nowrap" | June 7, 2019 |
edits