36
edits
Line 108: | Line 108: | ||
| [[Water Club]] | | [[Water Club]] | ||
| {{TCG|Sound of the Waves Deck}} | | {{TCG|Sound of the Waves Deck}} | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Isaac.png]] | |||
| {{TCG GB|Isaac}} | |||
| [[Lightning Club]] | |||
| {{TCG|Zapping Selfdestruct Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File:TCG1 Jennifer.png]] | | [[File:TCG1 Jennifer.png]] |
edits