36
edits
(→Trivia) |
|||
Line 113: | Line 113: | ||
| [[Lightning Club]] | | [[Lightning Club]] | ||
| {{TCG| Pikachu Deck}} | | {{TCG| Pikachu Deck}} | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 Gene.png]] | |||
| {{TCG GB|Gene}} | |||
| [[Rock Club]] | |||
| {{TCG|Rock Crusher Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File:TCG1 Matthew.png]] | | [[File:TCG1 Matthew.png]] |
edits