32,266
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 862: | Line 862: | ||
|[[Misato Fukuen]]: {{AP|Oshawott}}<br>[[Wasabi Mizuta]]: {{AP|Pignite}}<br>[[Chinami Nishimura]]: {{AP|Unfezant}}<br>[[Akeno Watanabe]]: {{AP|Scraggy}}<br>[[Chiaki Takahashi]]: {{AP|Palpitoad}}<br>[[Chika Fujimura]]: {{DL|Alexa|Helioptile}} | |[[Misato Fukuen]]: {{AP|Oshawott}}<br>[[Wasabi Mizuta]]: {{AP|Pignite}}<br>[[Chinami Nishimura]]: {{AP|Unfezant}}<br>[[Akeno Watanabe]]: {{AP|Scraggy}}<br>[[Chiaki Takahashi]]: {{AP|Palpitoad}}<br>[[Chika Fujimura]]: {{DL|Alexa|Helioptile}} | ||
|[[Kiyotaka Furushima]]: {{TP|Professor Oak|Rotom}}<br>[[Mika Kanai]]: {{TP|James|Yamask}}<br>[[Aya Endo]]: [[Alexa]]<br>[[Masami Toyoshima]]: {{Delia}}<br>[[Kenta Miyake]]: {{an|Giovanni}}<br>[[Unsho Ishizuka]]: [[Narrator]] | |[[Kiyotaka Furushima]]: {{TP|Professor Oak|Rotom}}<br>[[Mika Kanai]]: {{TP|James|Yamask}}<br>[[Aya Endo]]: [[Alexa]]<br>[[Masami Toyoshima]]: {{Delia}}<br>[[Kenta Miyake]]: {{an|Giovanni}}<br>[[Unsho Ishizuka]]: [[Narrator]] | ||
|-align=center | |||
|[[BWS01]] | |||
|[[File:BWS01.png|300px]] | |||
|[[Mamoru Miyano]]: {{an|Cilan}}<br>[[Chika Fujimura]]: {{TP|Cilan|Pansage}}<br>[[Yuji Ueda]]: {{an|Brock}}<br>[[Katsuyuki Konishi]]: {{TP|Brock|Croagunk}}<br>[[Yuriko Yamaguchi]]: [[Nurse Joy]] | |||
|[[Chinami Nishimura]]: [[Officer Jenny]]<br>[[Koichi Sakaguchi]]: {{TP|Officer Jenny|Growlithe}}<br>[[Shinichiro Miki]]: {{TP|Cilan|Crustle}}<br>[[Mariya Ise]]: {{DL|Ayumi|Pikachu}}<br>[[Wataru Hatano]]: [[Amer]] | |||
|[[Kiyono Yasuno]]: [[Ayumi]]<br>[[Ryosuke Morita]]: Townsperson<br>[[Soma Saito]]: Townsperson<br>[[Takahiro Miyake]]: Townsperson<br>[[Unsho Ishizuka]]: [[Narrator]] | |||
|-align=center | |||
|[[BWS02]] | |||
|[[File:BWS02.png|300px]] | |||
|[[Aoi Yuki]]: {{an|Iris}}<br>[[Minami Tsuda]]: {{TP|Iris|Axew}}<br>[[Yuko Mita]]: [[Clair]]<br>[[Eiji Maruyama]]: [[Kaburagi]]<br>[[Kensuke Sato]]: {{TP|Iris|Dragonite}} | |||
|[[Kiyotaka Furushima]]: {{TP|Iris|Gible}}<br>[[Tsuguo Mogami]]: {{DL|Clair|Druddigon}}<br>[[Takahiro Miyake]]: Townsperson<br>[[Yuta Odagaki]]: Townsperson<br>[[Soma Saito]]: Townsperson | |||
|[[Masafumi Kobatake]]: Townsperson<br>[[Ayaka Suwa]]: Woman<br>[[Emiko Takeuchi]]: Woman<br>[[Arisa Date]]: Woman | |||
|} | |} |