7,101
edits
mNo edit summary |
m (→Name origin: Added Brazilian Portuguese from JN074) |
||
Line 323: | Line 323: | ||
| Polish | | Polish | ||
| Eterna | | Eterna | ||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Cidade de Eterna | |||
| Same as English name | | Same as English name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits