6,117
edits
m (→Intro) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→In other languages: Added Polish) |
||
Line 83: | Line 83: | ||
| Korean | | Korean | ||
| 매크로코스모스 ''Macro Cosmos'' | | 매크로코스모스 ''Macro Cosmos'' | ||
| Same as Japanese name | |||
|- | |||
| Polish | |||
| Makrokosmos | |||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
|- | |- |
edits