7,103
edits
Piotrek1113 (talk | contribs) m (→Names) |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese from PS220) |
||
Line 171: | Line 171: | ||
|Kelpsyjagoda | |Kelpsyjagoda | ||
|From its English name | |From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Brazilian Portuguese | |||
|Fruta Alga | |||
|From ''alga'', algae | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese |
edits