6,112
edits
(Adding Spanish interwiki link.) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 78: | Line 78: | ||
| 檜垣市 ''Kuàiyuán Shì'' | | 檜垣市 ''Kuàiyuán Shì'' | ||
| From 檜垣 ''Higaki'' | | From 檜垣 ''Higaki'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Vertress | |||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits