6,079
edits
(Expanding.) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 96: | Line 96: | ||
| Princess Salvia | | Princess Salvia | ||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Księżniczka Salvia | |||
| From her English name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits