318
edits
m (Bot: Modifying it:Blaise to it:Ignazio) |
Orion919303 (talk | contribs) (→Names: ita) |
||
Line 133: | Line 133: | ||
| Blaise | | Blaise | ||
| Same as English VIZ Media name. | | Same as English VIZ Media name. | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Italian | |||
| Ignazio | |||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits