4,217
edits
Line 800: | Line 800: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[File:087Dewgong.png|96px|link=Dewgong (Pokémon)]] | | [[File:087Dewgong.png|96px|link=Dewgong (Pokémon)]] | ||
| {{p| | | {{p|Dewgong}} | ||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]] | | [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]] | ||
| 34 | | 34 | ||
Line 812: | Line 812: | ||
| 17-24, 30-37 | | 17-24, 30-37 | ||
| May yield appropriately levelled Muk at level 38 at Sky Stairway | | May yield appropriately levelled Muk at level 38 at Sky Stairway | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:093Haunter.png|96px|link=Haunter (Pokémon)]] | |||
| {{p|Haunter}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]] | |||
| 25 | |||
| 14-16 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:097Hypno.png|96px|link=Hypno (Pokémon)]] | |||
| {{p|Hypno}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle South]] | |||
| 26 | |||
| 11-14 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:099Kingler.png|96px|link=Kingler (Pokémon)]] | |||
| {{p|Kingler}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 28 | |||
| 12-14 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:101Electrode.png|96px|link=Electrode (Pokémon)]] | |||
| {{p|Electrode}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]]<br>[[Zero Isle South]] | |||
| 30 | |||
| 17-21, 24-25 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:106Hitmonlee.png|96px|link=Hitmonlee (Pokémon)]] | |||
| {{p|Hitmonlee}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]] | |||
| 20 | |||
| 8-12 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:110Weezing.png|96px|link=Weezing (Pokémon)]] | |||
| {{p|Weezing}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]]<br>[[Zero Isle South]] | |||
| 35 | |||
| 18-21, 28-30 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:112Rhydon.png|96px|link=Rhydon (Pokémon)]] | |||
| {{p|Rhydon}} | |||
| [[Deep Dusk Forest]]<br>[[Sky Stairway]<br>[[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle South]] | |||
| 42 | |||
| 12-14, 26-27, 30-35 | |||
| | |||
|} | |} | ||