4,217
edits
Line 721: | Line 721: | ||
| 19-21 | | 19-21 | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:064Kadabra.png|96px|link=Kadabra (Pokémon)]] | |||
| {{p|Kadabra}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 16 | |||
| 6-9 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:067Machoke.png|96px|link=Machoke (Pokémon)]] | |||
| {{p|Machoke}} | |||
| [[Zero Isle South]] | |||
| 28 | |||
| 8-9 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:068Machamp.png|96px|link=Machamp (Pokémon)]] | |||
| {{p|Machamp}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 28 | |||
| 15-16 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:070Weepinbell.png|96px|link=Weepinbell (Pokémon)]] | |||
| {{p|Weepinbell}} | |||
| [[Zero Isle South]] | |||
| 21 | |||
| 8-9 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:073Tentacruel.png|96px|link=Tentacruel (Pokémon)]] | |||
| {{p|Tentacruel}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]]<br>[[Zero Isle South]] | |||
| 30 | |||
| 3-5, 13-15 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:075Graveler.png|96px|link=Graveler (Pokémon)]] | |||
| {{p|Graveler}} | |||
| [[Crystal Cave]]<br>[[Zero Isle East]] | |||
| 25 | |||
| 13-15, 24 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:076Golem.png|96px|link=Golem (Pokémon)]] | |||
| {{p|Golem}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 25 | |||
| 16-17 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:078Rapidash.png|96px|link=Rapidash (Pokémon)]] | |||
| {{p|Rapidash}} | |||
| [[Zero Isle South]] | |||
| 40 | |||
| 25 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:080Slowbro.png|96px|link=Slowbro (Pokémon)]] | |||
| {{p|Slowbro}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 37 | |||
| 16-17 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:082Magneton.png|96px|link=Magneton (Pokémon)]] | |||
| {{p|Magneton}} | |||
| [[Chasm Cave]]<br>[[Zero Isle East]] | |||
| 30 | |||
| 11-13, 29 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:085Dodrio.png|96px|link=Dodrio (Pokémon)]] | |||
| {{p|Dodrio}} | |||
| [[Far Amp Plains]] | |||
| 31 | |||
| 22-23 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:087Dewgong.png|96px|link=Dewgong (Pokémon)]] | |||
| {{p|Kadabra}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle East]] | |||
| 34 | |||
| 1-3, 12-14 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:089Muk.png|96px|link=Muk (Pokémon)]] | |||
| {{p|Muk}} | |||
| [[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle South]]<br>[[Sky Stairway]]<br>[[Sealed Ruin]]<br>[[Sealed Ruin#Deep Sealed Ruin|Deep Sealed Ruin]] | |||
| 38 | |||
| 17-24, 30-37 | |||
| May yield appropriately levelled Muk at level 38 at Sky Stairway | |||
|} | |} | ||