4,217
edits
Line 184: | Line 184: | ||
| 35 | | 35 | ||
| 20, 25 | | 20, 25 | ||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Rhydon}} | |||
| [[Magma Cavern]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Southern Cavern]]<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 42 | |||
| 23, 28 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Seadra}} | |||
| [[Stormy Sea]]<br>[[Silver Trench]]<br>[[Grand Sea]]<br>[[Fantasy Strait]] | |||
| 32 | |||
| 20 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Electabuzz}} | |||
| [[Mt. Thunder]]<br>[[Mt. Thunder#Mt. Thunder Peak|Mt. Thunder(Peak)]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Oddity Cave]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 30 | |||
| 12 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Magmar}} | |||
| [[Magma Cavern]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 30 | |||
| 21 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Omastar}} | |||
| [[Stormy Sea]]<br>[[Silver Trench]]<br>[[Far-off Sea]]<br>[[Marvelous Sea]]<br>[[Fantasy Strait]] | |||
| 40 | |||
| 35 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Kabutops}} | |||
| [[Stormy Sea]]<br>[[Silver Trench]]<br>[[Grand Sea]]<br>[[Fantasy Strait]] | |||
| 40 | |||
| 35 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Dragonair}} | |||
| [[Wyvern Hill]] | |||
| 30 | |||
| 25 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Dragonite}} | |||
| [[Wyvern Hill]]<br>[[Grand Sea]] | |||
| 55 | |||
| 24 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Meganium}} | |||
| [[Western Cave]] | |||
| 32 | |||
| 25 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Typhlosion}} | |||
| [[Western Cave]] | |||
| 36 | |||
| 35 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Furret}} | |||
| [[Snow Path]]<br>[[Frosty Forest]]<br>[[Makuhita Dojo]] ([[Makuhita Dojo#Normal Maze|Normal]]) | |||
| 15 | |||
| 14 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Noctowl}} | |||
| [[Great Canyon]] | |||
| 20 | |||
| 14 | |||
|<!--Notes go here--> | |<!--Notes go here--> | ||
|} | |} |