4,217
edits
Line 58: | Line 58: | ||
| 16 | | 16 | ||
| 15 | | 15 | ||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Golbat}} | |||
| [[Lapis Cave]]<br>[[Buried Relic]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Murky Cave]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 22 | |||
| 10 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Gloom}} | |||
| [[Silent Chasm]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 21 | |||
| 10 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Vileplume}} | |||
| [[Great Canyon]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 21 | |||
| 14 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Venomoth}} | |||
| [[Sky Tower]]<br>[[Western Cave]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 31 | |||
| 18, 24 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Dugtrio}} | |||
| [[Mt. Faraway]]<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 26 | |||
| 20 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Golduck}} | |||
| [[Northwind Field]] | |||
| 33 | |||
| 24 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Machoke}} | |||
| [[Fiery Field]]<br>[[Buried Relic]] | |||
| 28 | |||
| 24 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Graveler}} | |||
| [[Magma Cavern]]<br>[[Mt. Faraway]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Makuhita Dojo]] ([[Makuhita Dojo#Team Rumblerock|Rumblerock]])<br>[[Joyous Tower]] | |||
| 25 | |||
| 22 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Golem}} | |||
| [[Magma Cavern]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Makuhita Dojo]] ([[Makuhita Dojo#Team Rumblerock|Rumblerock]])<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 25 | |||
| 22 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Rapidash}} | |||
| [[Mt. Blaze]]<br>[[Fiery Field]]<br>[[Oddity Cave]]<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 40 | |||
| 10, 16, 30 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Slowbro}} | |||
| [[Silver Trench]]<br>[[Grand Sea]]<br>[[Far-off Sea]]<br>[[Fantasy Strait]] | |||
| 37 | |||
| 27 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Magneton}} | |||
| [[Lightning Field]] | |||
| 30 | |||
| 28 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Dodrio}} | |||
| [[Northern Range]]<br>[[Oddity Cave]] | |||
| 31 | |||
| 25 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Muk}} | |||
| [[Silver Trench]]<br>[[Northwind Field]]<br>[[Murky Cave]]<br>[[Far-off Sea]] | |||
| 38 | |||
| 36 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| [[Team Meanies|Gengar(Team Meanies)]] | |||
| [[Sinister Woods]]<br>[[Mt. Freeze]]<br>[[Murky Cave]] | |||
| 25 | |||
| 15 | |||
| Mt. Freeze and Murky Cave appearances are as an ally to the players team. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Electrode}} | |||
| [[Wish Cave]]<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 30 | |||
| 20 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Marowak}} | |||
| [[Southern Cavern]] | |||
| 28 | |||
| 24 | |||
|<!--Notes go here--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|<!--Image goes here--> | |||
| {{p|Weezing}} | |||
| [[Mt. Faraway]]<br>[[Wish Cave]]<br>[[Joyous Tower]]<br>[[Purity Forest]] | |||
| 35 | |||
| 20, 25 | |||
|<!--Notes go here--> | |<!--Notes go here--> | ||
|} | |} |