2
edits
m (→Pokémon: found of these) |
|||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| [[Aguav Berry]] + [[Figy Berry]] || [[Grepa Berry]] | | [[Aguav Berry]] + [[Figy Berry]] || [[Grepa Berry]] | ||
|- | |||
| [[Chesto Berry]] + [[Persim Berry]] || [[Kelpsy Berry]] | |||
|- | |||
| [[Lum Berry]] + [[Sitrus Berry]] || [[Tamato Berry]] | |||
|- | |||
| [[Hondew Berry]] + [[Yache Berry]] || [[Liechi Berri]] | |||
|- | |||
| [[Qualot Berry]] + [[Tanga Berry]] || [[Ganlon Berry]] | |||
|- | |||
| [[Kelpsy Berry]] + [[Wacan Berry]] || [[Apicot Berry]] | |||
|} | |} | ||
edits