20,135
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Names) |
m (→Names) |
||
Line 66: | Line 66: | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|English | |English, German | ||
|Lilian Meridian | |Lilian Meridian | ||
|From her Japanese name. | |From her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|Chinese | |French | ||
|Liliane | |||
|From her Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Korean | |||
|리리안 ''Lilian'' | |||
|From her Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
|莉莉安 ''Lìlìān'' | |莉莉安 ''Lìlìān'' | ||
|Transliteration of her Japanese name. | |Transliteration of her Japanese name. |