37,664
edits
m (You don't even look at what you are actually doing) |
Ruixiang95 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 588: | Line 588: | ||
! 54 | ! 54 | ||
| 51 | | 51 | ||
| | | [[File:SetSymbolBoundaries Crossed.png|19px]] | ||
| {{TCG|Boundaries Crossed}} | | {{TCG|Boundaries Crossed}} | ||
| {{TCG|Freeze Bolt/Cold Flare}} | | {{TCG|Freeze Bolt/Cold Flare}} | ||
| | | | ||
| 130{{tt|*|65 in Freeze Bolt; 65 in Cold Flare}} | | 130{{tt|*|65 in Freeze Bolt; 65 in Cold Flare}} | ||
| | | November 7, 2012 | ||
| July 13, 2012 | | July 13, 2012 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 602: | Line 602: | ||
| {{TCG|Plasma Gale}} | | {{TCG|Plasma Gale}} | ||
| | | | ||
| | | 79 | ||
| | |||
| September 14, 2012 | |||
|- align="center" | |||
! | |||
| 53 | |||
| | |||
| | |||
| {{TCG|Spiral Force/Thunder Knuckle}} | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | December 14, 2012 | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits