29,836
edits
ArcToraphim (talk | contribs) |
ArcToraphim (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
===The Legend of Ransei=== | ===The Legend of Ransei=== | ||
{| style="background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | {| style="background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
! colspan=" | ! colspan="6" style="text-align:center; background:#{{dark color light}}; {{roundytop}}" | Warriors | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[Kotarō]] | | colspan=2 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[Kotarō]] | ||
| colspan=2 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | Shimoyama | |||
| colspan=2 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | Genba | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[File:Conquest Kotaro I.png]] | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Quick Strike}} | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Quick Strike}} | ||
| rowspan=3 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[File:Conquest Warrior M 22.png]] | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Shout}} | |||
| rowspan=3 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[File:Conquest Warrior M 21.png]] | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Top Speed}} | |||
|- | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | Iron Wristband | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | Iron Wristband | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{MSP|571|Zoroark}}<br>{{m|Night Daze}}+2<br>Pride | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{MSP|552|Krokorok}}<br>{{m|Bite}}+2<br>{{a|Moxie}} | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{MSP|624|Pawniard}}<br>{{m|Assurance}}+2<br>Parry | ||
| | |- | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | | | colspan=2 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | Danzō | ||
| colspan=2 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{ | | colspan=2 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | Yazaemon | ||
| colspan=2 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | Isuke | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | | | rowspan=3 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[File:Conquest Warrior M 22.png]] | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Crack Shot}} | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Crack Shot}} | ||
| rowspan=3 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[File:Conquest Warrior M 21.png]] | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Eagle Eye}} | |||
| rowspan=3 style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | [[File:Conquest Warrior M 21.png]] | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{DL|Warrior Skill|Top Speed}} | |||
|- | |||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | N/A | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{MSP|560|Scrafty}}<br>{{m|Hi Jump Kick}}+2<br>{{a|Shed Skin}} | ||
| style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{MSP|041|Zubat}}<br>{{m|Wing Attack}}+2<br>Melee | |||
| | | style="text-align:center; background:#{{dark color light}};" | {{MSP|559|Scraggy}}<br>{{m|Faint Attack}}+2<br>{{a|Shed Skin}} | ||
| | |||
|} | |} | ||
edits