2,583
edits
m (r2.6.5) (Robot: Adding it:Veterano e Veterana (classe allenatore)) |
Dialgafan1 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:160px"| [[File:Spr BW Veteran M.png]][[File:Spr BW Veteran F.png]] | |style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:160px"| [[File:Spr BW Veteran M.png]][[File:Spr BW Veteran F.png]] | ||
|- align=center style="font-size: 80%;" | |- align=center style="font-size: 80%;" | ||
| Image from | | Image from {{color2|000000|Generation IV}} | ||
| | | Images from<br>{{color2|000000|Generation V}} | ||
|- align=center | |||
| | |||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:160px"| [[File:Veteran m OD.png]][[File:Veteran f OD.png]] | |||
|- align=center style="font-size: 80%;" | |||
| | |||
| Overworld sprites from<br>{{color2|000000|Generation V}} | |||
|} | |} | ||
edits