74,088
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| 001/053 || {{TCG ID|Black Collection|Kurumiru|1}} || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | | 001/053 || {{TCG ID|Black Collection|Kurumiru|1}} || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |||
| ???/053 || Shikijika || {{e|Grass}} || | |||
|- | |||
| ???/053 || Kumasyun || {{e|Water}} || | |||
|- | |||
| ???/053 || Shimama || {{e|Lightning}} || | |||
|- | |||
| 013/053 || {{TCG ID|Black Collection|Reshiram|13}}|| {{e|Lightning}} || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |- | ||
| 051/053 || {{TCG ID|Black Collection|Max Potion|51}} || G || {{rar|Uncommon}} | | 051/053 || {{TCG ID|Black Collection|Max Potion|51}} || G || {{rar|Uncommon}} | ||
Line 59: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| 011/053 || {{TCG ID|White Collection|Mijumaru|11}} || {{e|Water}} || {{rar|Common}} | | 011/053 || {{TCG ID|White Collection|Mijumaru|11}} || {{e|Water}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |||
| 020/053 || {{TCG ID|White Collection|Zekrom|20}} || {{e|Lightning}} || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| ???/053 || Shinbora || {{e|Psychic}} || | |||
|- | |||
| ???/053 || Lepardas || {{e|Darkness}} || | |||
|- | |||
| ???/053 || Miruhog || {{e|Colorless}} || | |||
|- | |- | ||
| 049/053 || {{TCG ID|White Collection|Great Ball|49}} || G || {{rar|Uncommon}} | | 049/053 || {{TCG ID|White Collection|Great Ball|49}} || G || {{rar|Uncommon}} |