74,088
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| 049/053 || {{TCG ID|White Collection|Great Ball|49}} || G || {{rar|Uncommon}} | | 049/053 || {{TCG ID|White Collection|Great Ball|49}} || G || {{rar|Uncommon}} | ||
|} | |} | ||
|} | |||
===Both sets=== | |||
{| {{graytable}} | |||
|- style="background: #eaeaea; width: 50%;" | |||
!Collection No. | |||
!Card Name | |||
!Type | |||
!Rarity | |||
|- | |||
| - || {{TCG ID|Black|Pokémon Center|Collection}} || St || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| - || Grass Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Fire Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Water Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Lightning Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Psychic Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Fighting Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Darkness Energy || E || - | |||
|- | |||
| - || Metal Energy || E || - | |||
|} | |} | ||
{{TCG Expansions}} | {{TCG Expansions}} | ||
[[Category:TCG expansion sets]] | [[Category:TCG expansion sets]] |